Attentioner- Dikkatimi Topluyorum

Anasayfa / Yazılar / Attentioner- Dikkatimi Topluyorum

  Çocuğunuz sınıfta diğer uyaranlardan etkilenmeyip sadece öğretmenini dinleyebiliyor mu?

   Çocuğunuz sınıfta hem öğretmenini dinleyip hem de tahtadakini yazabiliyor mu?

       Bu sorulara hayır yanıtı veriyorsanız çocuğunuz  dikkatiyle ilgili sorun yaşıyor olabilir. Çünkü  günümüzde maruz kalınan dijital ortamlardan dolayı sıklıkla dikkat dağınıklığı yaşanmaktadır. Çocuklar telefon, tablet gibi dijiital uyaranlarla büyüdüğü için daha fazla dikkat sorunu yaşamaktadır. 

       Attentioner- Dikkatimi Topluyorum;  7-14 yaş grubundaki çocukların dikkatlerini daha iyi toplamalarını sağlamak için geliştirilmiş bir grup programıdır. Program öğrenme psikolojisi ve nöropsikolojik temellere dayanmaktadır ve yapılandırılmıştır.  40-60 dk. arası süren seanslarla 15 oturum  olarak 4-6 kişilik gruplarla uygulanmaktadır. Programla seçici dikkatin iyileştirilmesi, sosyal açıdan arzu edilen davranışların  kazandırılması ve ebeveyn seanslarıyla kazanılan becerilerin günlük hayata geçirilmesi amaçlanmaktadır. Aynı zamanda program anne-baba-çocuk ilişkisini de desteklemektedir. Detaylı bilgi ve programa kayıt için merkezimizi arayabilirsiniz.

Yaşam yolunda karşılaştığınız zorluklarda profesyonel destek için, Hemen Arayın! (0282) 293 27 00

Utku Psikobilim Danışmanlık - Tekirdağ Psikolojik ve Psikobilim Danışmanlık Merkezi - Çorlu Psikolojik Danışmanlık © Copyright 2019
Top